Agent de vanzari

Oradea Active Job Consulting

Candidatul ideal:

– Experienta in vanzari constituie un avantaj
– Foarte bune abilitati de comunicare si prezentare
– Persoane cu reale calitati de negociere si persuasiune
– Capacitatea de valorificare a oportunitatilor de vanzare
– Capacitate de organizare
– Corectitudine, seriozitate, spirit de echipa
– Atitudine prietenoasa, carismatica, dinamism, flexibilitate
Descrierea jobului

– Promovarea, in concordanta cu strategia companiei, contribuind la promovarea unei bune imagini a acesteia
– Identifica si atrage potentiali clienti
– Evidentiaza beneficiile serviciilor si se implica in prezentarea lor
– Finalizeaza toate proiectele in care se implica
– Construieste o echipa puternica in vederea obtinerii celor mai bune rezultate

Beneficii Oferite

– Conditii de munca avantajoase, intr-un mediu de lucru profesionist
– Oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica.

Agent de vanzari anca.rotar@activejob.ro