Director societate comerciala

Full time Oradea Active Job Consulting

Candidatul ideal

– Cunostinte practice de management general;

– Excelente abilitati de comunicare si interpersonale;

– Abilitatea de conducere, formare si motivare a personalului ;

– Capacitate de coordonare a activitatilor specifice;

– Imagine profesionala, incredere de sine, energie si entuziasm;

– Cunoasterea limbii engleze constituie avantaj;

– Excelente abilitati de lucru cu calculatorul;

– Capacitate de lucru sub presiune si in conditii de respectare a termenelor impuse, orientare spre rezultate.

Descrierea jobului

– Se va ocupa de dezvoltarea afacerii, planificarea operationala, de marketing, vanzari, relatii cu clientii;

– Este responsabil pentru managementul de zi cu zi a intregii activitatii;

– Se caracterizeaza prin responsabilitate comerciala pentru planificare, organizare si conducere a tuturor serviciilor din cadrul companiei;

– Va avea ca si responsabilitate pregatirea bugetului,  strategiilor de marketing si atingerea targetelor impuse;

– Indentificare de noi perspective de vanzare a serviciilor si dezvoltarea afacerii;

– Gasirea unui echilibru intre asigurarea satisfactiei clientilor si management profitabil, asigurarea viabilitatii financiare a companiei.
Descrierea companiei

Active Job Consulting este o importanta Agentie de Resurse Umane din Romania care ofera solutii complete de personal. Calitatea este motto-ul nostru.

Permanenta preocupare a agentiei noastre pentru servicii de calitate, a dus la creerea unui avantaj competitiv.

Pentru mai multe detalii vizitati www.activejob.ro

  • Applications have closed