Proiectant sisteme de securitate

Full time Oradea Active Job Consulting

Cautam o persoana responsabila, cu spirit de observatie si care detine cursul de Proiectant sisteme de securitate.

Candidatul ideal:

·        studii superioare de profil – informatică, calculatoare, automatizări, telecomunicaţii, electronică

·        obligatoriu: cursul de Proiectant sisteme de securitate

·        responsabilitate, adaptabilitate, autocontrol, spirit de observaţie, viteza de reacţie, capacitate de orientare în spaţiu, capacitate de comunicare

·        să nu aibă antecedente penale.

Responsabilitati:

·        Elaborarea analizei de risc privind protecţia persoanelor şi valorilor prin intermediul sistemelor de securitate

·        Identifică procesele şi culege datele privind ameninţările şi vulnerabilităţile beneficiarului sistemului de securitate

·        Identifică reglementările legale şi standardele aplicabile beneficiarului

·        Elaborează specificaţiile tehnico-operative ale sistemului de securitate

·        Elaborează soluţiile tehnice ale sistemului de securitate

·        Elaborează proiectul sistemului tehnic de securitate

·        Verifică implementarea proiectului

·        Întocmeşte devizele necesare punerii în aplicare a proiectului de sisteme de securitate

·        Suport tehnic pentru clienţi

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre iuliana.culic@activejob.ro