Vânzător magazin vopsele

Full time Oradea Active Job Consulting

Candidatul ideal:

–        Experiența constituie un avantaj, dar nu este obligatorie;

–        Persoană comunicativă, dinamică, organizată – capabilă de a distinge culorile și de a le reproduce;

–        Cunoștiinte operare calculator;

–        Cunoștiinte de limba italiană;

–        Persoană plăcută, gândire pozitivă, ușurință în relaționare;

–        Spirit organizatoric, persoană cu inițiativă;

–        Orientare către rezultate și în special către vânzare;

–        Corectitudine, integritate, abilități de comunicare și coordonare;

Descrierea jobului

–        Oferă clienților informațiile cerute privind gama de produse și serviciile oferite

–        Prepară vopselele pentru clienții firmei;

–        Monitorizarea stocurilor si intocmirea comenzilor;

–        Participa la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din depozit;

–        Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa;

–        Efectueaza inventarierea bunurilor din gestiune conform procedurilor interne.

  • Applications have closed