Manipulant distribuitor marfă

Full time Oradea, Bihor Ana HR

Compania angajatoare are o experiență de mai bine de 10 ani în domeniul producției de papetărie, având puncte de lucru în Arad, Cluj și Oradea. În acest moment, căutăm un coleg de încredere pentru a manipula papetăria din depozitul din Oradea și a onora comenzile către clienții din zonă.

CERINȚE:

– Permis de conducere cat.B, de cel puțin 1 an,
– Stabil, responsabil, conștiincios, spirit de inițiativă,
– Fără cazier judiciar, stare de sănătate bună.

Responsabilități:
– Încărcarea și descărcarea mărfurilor din depozit,
– Încărcarea și descărcarea mărfurilor în magazinele societății comerciale,
– Transportarea mărfii în baza documentelor însoțitoare (factura fiscală, aviz de insoțire a mărfii, proces verbal de predare – primire).

Beneficii:
– Mediu de lucru plăcut și curat,
– Posibilitatea organizării propriei activități,
– Pachet salarial motivant,
– Transport asigurat,
– Program de lucru: 8:00-16:30.

  • Applications have closed