Asistent Manager

Full time ORADEA ATT Interim

CERINȚE:

Limba italiana la nivel conversational
Limba engleza la nivel conversational
Cunoștințe de operare a calculatorului
Atenție la detalii;
Reprezinta avantaj – studii superioare
Peroană decentă, serioasă, discretă, elegantă

RESPONSABILITĂȚI:

Activitate de secretariat
Raspunde la telefon
Respectarea programarilor menagerului
Atenție la detalii pentru identificarea cerințelor din documente
Coordonarea contactelor de afaceri
Corespondenta cu partenerii de afaceri ai organizatiei

OFERTĂ:

Transport asigurat de firmă sau platit de firmă
Salar atractiv
Program de lucru 8-16:30
Sa fie dispusa sa stea peste program daca este nevoie
Persoanele interesate pot aplica direct pe adresa oana.opris@att-interim.ro sau la numarul de telefon:0773 367 063

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre oana.opris@att-interim.ro

Aplica folosind: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

Poti aplica la acest job dar si la altele mai usor daca iti creezi un profil pe acest site. Click mai jos pentru a crea un profil si a il trimite catre acest angajator.