Magazioner

Full time Oradea Casa Rusu

Candidatul ideal
– Minim 2 ani de experienta intr-un post similar;
– Minim studii medii absolvite;
– Bune cunostinte de contabilitate primara si de legislatie gestiune stocuri;
– Abilitati de operare PC(MS office), cunoasterea soft-ului WinMentor constituie un avantaj;
– Excelent spirit organizatoric, atentie concentrata si distributiva, disponibilitate la program prelungit;
– Disponibilitate de a lucra in schimburi si in doua weekend-uri din luna.

Descrierea jobului
– Coordoneaza activitatea economica si administrativa a depozitului de marfuri respectand procedurile agreate de firma;
– Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa;
– Introduce marfa in stoc in baza documentelor de intrare;
– Asigura miscarea stocurilor;
– Efectueaza inventarele periodice si anuale;
– Raspunde patrimonial in temeiul art. 273 din Codul Muncii pentru orice lipsuri de produse si/sau bani (daca este cazul) din gestiunea sa conform angajamentului de plata.

Beneficii:
-oportunitate de angajare intr-o companie stabila;
-pachet de beneficii raportat la performanta.

  • Applications have closed