Account Manager

Full time Oradea Corporactive Consulting

Candidatul ideal

–          Studii superioare;

–          Fluență în limba engleză și română (scris și vorbit);

–          Atitudine pozitiva și abilitatea de a lucra în echipă;

–          Bune abilități de comunicare și negociere;

–          Experiență în întocmirea bugetelor, gestionarea bazelor de date;

–          Experiență în Excel;

–          Persoană organizată, motivată de a lucra și de a învăța lucruri noi;

–          Abilitatea de a gestiona cu succes proiectele integrate;

–          Experiența pe o poziție similară este un plus.

Responsabilitati

–          Menținerea relației dintre agenție și clienți;

–          Mărirea portofoliului de clienți;

–          Negocierea contractelor de vânzări;

–          Urmărirea și coordonarea procesului de desfășurare a campaniilor publicitare conform termenilor agreați cu clienții;

–          Colaborarea cu echipa de creație pentru a asigura îndeplinirea obiectivelor și nevoilor clientului pe fiecare proiect;

–          Întocmirea rapoartelor de servicii către clienți;

–          Realizarea de prezentări pentru clienți;

–          Întocmirea facturilor proforme pentru serviciile prestate aferente campaniilor în derulare.

Beneficii

–          Instrumente necesare in desfasurarea activitatii.

Despre companie

Clientul nostru este o agentie de publicitate full-service din Oradea.

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre ionela.demian@corporactive.ro

Aplica folosind: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

Poti aplica la acest job dar si la altele mai usor daca iti creezi un profil pe acest site. Click mai jos pentru a crea un profil si a il trimite catre acest angajator.