Consilier Vânzări (proiectant)

Full time Oradea Corporactive Consulting

Candidatul ideal

–          Experiență în vânzarea de mobilier constituie avantaj;

–          Cunoștințe PC (Word; Excel; Outlook);

–          Atitudine pozitivă, entuziasm, orientare spre rezultat;

–          Inițiativă, perseverență, simtul detaliului;

–          Flexibilitate și deschidere la sugestii;

–          Capacitate de a lucra în echipă;

–          Capacități deosebite de comunicare;

–          Abilități de negociere;

Responsabilități

–          Consilierea clienţilor privind varianta optimă de mobilier şi furnizarea de informaţii complete asupra produselor şi serviciilor;

–          Oferirea celor mai bune soluţii tehnice şi estetice în vederea configurării mobilierului;

–          Participă în mod activ la realizarea obiectivului de vânzări;

–          Participare activă pentru identificarea percepțiilor și așteptărilor clienților, precum și găsirea soluțiilor de ridicare a nivelului de satisfacție a acestora;

–          Respectarea procedurilor, normelor și reglementărilor interne.

–          Întocmirea documentelor necesare finalizării vânzării și livrării produselor;

Beneficii

–          Pachet salarial competitiv format din salariu fix, bonusuri stabilite pe criterii de performanţă (schema de motivare).

–          Dezvoltare personală prin cursuri intensive de specialitate.

Despre companie

Clientul nostru este un cunoscut producător al mobilierului de calitate superioară din Oradea.

  • Applications have closed