Inginer proces

Full time Oradea Corporactive Consulting

Candidat ideal

–          Studii tehnice universitare;

–          Cunostinte de inginerie mecanica, pneumatica si hidraulica;

–          Cunoasterea PFMEA, cycle time si tag time;

–          Persoana pasionata de domeniul tehnic;

–          Orientare catre solutii, creativitate si dorinta de imbunatatire continua;

–          Experienta in industria automotive constituie avantaj;

–          Seriozitate.

Responsabilitati

–          Dezvolta, evalueaza si imbunatateste metodele de productie; sprijina activitatile de imbunatatire continua;

–          Optimizeaza fluxul de producţie a metodelor de lucru si a secventelor de productie;

–          Ofera suport tehnic in ceea ce priveste actiunile corective, evitarea defectelor si rezolvarea de probleme;

–          Realizează analiza proceselor;

–          Instruieste angajaţii pe parcursul creşterii producţiei şi a schimbărilor de produs.

Beneficii:

–          Echipa primitoare;

–          Conditii foarte bune de munca;

–          Job provocator.

Despre companie

Clientul nostru este o cunoscuta companie care activeaza in domeniul automotive oferind clientilor din domeniul auto sisteme de inchidere, sisteme de interior, motoare, electronice si sisteme de plafoane.

  • Applications have closed