Operatori producție

Full time Oradea Corporactive Consulting

Candidat ideal

–          Absolvent de liceu sau colegiu tehnic;

–          Experiență minima 1 an în mediu de producție;

–          Experiență în utilizarea sculelor de mână sau a diferitelor echipamente industriale;

–          Seriozitate, minuţiozitate, capacitate de reacţie, rezistenţă la stres;

–          Capacitatea de a întocmi rapoarte tehnice simple (nr. componente defecte, tipuri de defecte, etc.);

Responsabilități

–          Identifică și asamblează componentele conform specificațiilor tehnice și comenzii de producție;

–          Urmarește pașii de producție și asigură conformitatea cu procedurile de lucru;

–          Manipulează și transportă materiale, scule sau ce mai este necesar din zonele de stocare la postul de lucru, respectând condițiile specificate în instrucțiunile proprii;

–          Raportează problemelor apărute în timpul producției către supervizorul direct.

  • Applications have closed