Reprezentant comercial tehnic

Full time Oradea Corporactive Consulting

Candidatul ideal

–          Studii medii sau superioare tehnice;

–          Abilitati de planificare, organizare, coordonare si control;

–          Cunostinte operare PC;

–          Capacitate buna de comunicare si relationare cu echipa si clientii;

–          Rigurozitate in respectarea termenelor limita si a sarcinilor;

–          Permis de conducere cat. B;

–          Experienta in vanzari tehnice (constituie avantaj);

–          Identificarea potentialilor clienti si prezentarea produselor, identificarea necesitatilor clientilor, intocmirea ofertelor de pret, intocmirea comenzilor.

Responsabilitati

–          Gestioneaza relatia cu clientii din magazine, oferind consultanta;

–          Preia comenzi, incheie procesul de vanzare;

–          Pregateste si prezinta ofertele comerciale, intocmeste documentele de plata si se asigura ca produsele ajung la client;

–          Prezinta si promoveaza gama de produse ale companiei catre client;

–          Atrage clienti  noi;

–          Asigura gestionarea si refacerea stocurilor de produse.

Beneficii

–          Pachet salarial motivant in functie de rezultate;

–          Telefon si masina de servici.

Despre companie

Clientul nostru activeaza in domeniul productiei de usi interioare.

  • Applications have closed