Agent Vanzari (servicii de transport)

Full time Oradea, Bihor, Romania Corporactive Consulting

Candidatul ideal

Experiență în vânzările B2B obligatorie;
Abilității de comunicare și relaționare cu clienții;
Abilități de organizare și planificare a zonei  lor deservite;
Capacitate rapidă de decizie;
Autonomie și automotivare;
Persoană activă, dinamică și implicată.
Responsabilități

Zona deservită – judetul Bihor;
Gestionează și dezvoltă portofoliul de clienți din zona deservită;
Prezintă produsele și serviciile firmei, încheie contracte și urmarește derularea acestora;
Stabilește obiective pentru activitatea proprie, le urmarește și le realizează;
Întocmește analize și rapoarte conform cerințelor organizației;
Colaborează cu personalul operativ din zona și din sediul central din Oradea pentru buna deservire a clienților.
Beneficii

Mediu de lucru plăcut;
Pachet salarial motivant.
Despre companie

Clientul nostru este o renumită companie ce asigură succesul clienților prin servicii integrate de transport.

  • Applications have closed