Angajam soferi C+E pentru Germania

Full time Bamberg, Germania Elflein Spedition

Descrierea jobului

Angajam 30 soferi de camion C+E interesati de o colaborare de lunga durata. Contractul de munca se semneaza direct cu compania. Elflein Transport und Logistik are o flota de peste 380 de masini moderne, toate echipate cu cele mai inalte standarde de siguranta si Euro 6.

Cerinte:

– 1 an experienta pe comunitate constituie avantaj

– experienta cu Jumbo Road trains este apreciata

– Cunostintele de limba germana si/sau engleza constituie un avantaj (un minim de cunostinte scris si vorbit)

– cazier judiciar fara inscrieri

– fisa medicala

– Card tachograf

– Atestat ADR valabil constituie avantaj

Ce va oferim:

– salar 1600 euro brut + diurna.

– loc de munca stabil cu un contract de munca in Germania.

– posibilitati de dezvoltare in cadrul companiei si suport.

– program de lucru 6 saptamani cu 2 libere.

– transportul dus-intors in Romania asigurat de companie

– echipa internationala de planneri si soferi – transport intern si international.

– locatii in Germania unde colegii nostrii se pot odihnii in fiecare zi si isi pot petrece week-endurile (cu masini de spalat, dusuri si bucatarie)

Asteptam CV-ul dumneavoastra pe: melinda.kekessy@elflein.de

Pentru a aplica la acest job trimite un email la melinda.kekessy@elflein.de

Poti aplica la acest job dar si la altele mai usor daca iti creezi un profil pe acest site. Click mai jos pentru a crea un profil si a il trimite catre acest angajator.