Consultant vanzari persoane juridice – Partener Orange

Full time Oradea G&A Communications (partener Orange)

Candidatul ideal

In viziunea noastra , tu ar trebui:

-sa fii o persoana creativa , care se adapteaza usor in situatii diferite si care gaseste solutii la provocarile zilnice
-sa fii un bun negociator , optimist si pozitiv , dornic de afirmare si perseverent
-sa ai spirit de echipa si abilitati bune de vanzari
-sa iti doresti sa evoluezi profesional
-sa cunosti limba engleza si sa ai abilitati de operare PC
-sa ai cel putin 1 an experienta pe o pozitie similara de vanzari pe segmentul Business . Un portofoliu de clienti prezinta un avantaj
-sa ai carnet de conducere categoria B

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci:

– vei promova serviciile ORANGE ROMANIA catre clienti persoane juridice din regiunea alocata
-vei identifica noi potentiali clienti care utilizeaza servicii de la firme concurente carora va trebui sa le promovezi si sa le vinzi serviciile Orange
-vei cauta constant solutii noi de prospectare piata
-vei cunoaste in detaliu toate produsele companiei precum si ale competitorilor , pentru a putea avea argumente in procesul de vanzare care sa te diferentieze de acestia
-iti vei asuma ca obiectiv atingerea targetului individual , dar vei contribui si la realizarea targetului echipei
-vei avea activitate de teren in proportie de 70%
-vei intocmi rapoarte catre superiorul tau pe baza activitatii tale zilnice

Beneficii

-masina de serviciu
-telefon , tableta, laptop
-pachet salarial motivant bazat pe rezultate

Descrierea companiei

G&A COMMUNICATIONS este partener Orange pe segmentul business.

  • Applications have closed