Tehnician Detectie Incendiu si Efractie

Full time Oradea INSTAL EXPERT SRL

Candidatul ideal

– Experienta in domeniu- minim 1 an;
– Curs de specialitate;
– Permis de conducere categoria B;
– Persoana responsabila si organizata.

Responsabilitati:
– Service si mentenanta sisteme de detectare, semnalizare si alarmare la incendiu;
– Service si mentenanta echipamente si sisteme de detectie si semnalizare la efractie si control acces;
– Echipamentele si automatizări porți/uși primire marfa/clenti;
– Echipamentele si sistemele tehnice de televiziune cu circuit inchis;
– Deplasarea la sediul clientului.

Se ofera:
– Program flexibil;
– Pachet salarial atractiv;

Descrierea companiei

Suntem o companie ce proiecteaza si executa instalatii pentru constructii rezidentiale, comerciale si industriale. In plus, noi oferim servicii de mentenanta si service in domeniul instalatiilor de orice tip(instalatii de climatizare si ventilatie, de incalzire centrala, de stingere si prevenire incendiu, sanitare, de gaze naturale precum si instalatii electrice).

  • Applications have closed