Reglor

Full time Oradea Inteva Products Salonta, PL Oradea

Candidatul ideal

– Studii medii in domeniul tehnic;
– Experienta in reglarea masinilor (linii de asamblare) si/sau abilitati tehnice;
– Orientat spre identificarea de solutii;
– Experienta in lucrul cu oamenii constituie avantaj;
– Bune abilitati de comunicare, seriozitate si calm in rezolvarea sarcinilor de lucru.

Descrierea jobului

Setarea corecta a masinilor pentru operatiile de productie, urmarirea realizarii procedurilor de lucru in mod corect si implicare in realizarea primelor piese.

Descrierea companiei

Inteva activeaza in domeniul automotive oferind clientilor din domeniul auto sisteme de inchidere, sisteme de interior, motoare, electronice si sisteme de plafoane. Compania are sediul in SUA, Michigan, Troy, avand peste 15 00 de angajati in 18 tari ale lumii.
In Oradea, Inteva si-a inceput activitatea in anul 2015 fiind un proiect in plina dezvoltare si expansiune. Aici producem componente din sistemele de plafon pentru importanti jucatori de pe piata industriei auto.

  • Applications have closed