Agent Vanzari

Full time Oradea Learnvest

Compania Top Casa cauta un agent de vanzari full time pentru a isi extinde echipa din Oradea.

Candidatul ideal

• Studii superioare tehnice (de preferat Facultatea de Constructii)
• Experienta in domeniul vanzarii
• Experienta in domenii legate de design si arhitectura constituie avantaj
• Cunostiinte a limbii maghiare si engleze constituie un avantaj
• Atitudine pozitiva, spirit de initiativa si foarte bune abilitati de comunicare si relationare

Descrierea jobului

Scopul job-ului: Promovarea, vânzarea și consilierea tehnicã privind produsele din oferta companiei, identificarea nevoii clientului și alegerea soluției tehnice optime care sã rãspundã acestei nevoi.

Responsabilitati

• Oferi consultanta tehnica si comerciala clientilor din magazin
• Intocmesti oferte de pret pentru clienti
• Inregistrezi toate ofertele realizate
• Colaborezi cu designer si arhitecti
• Inchei contracte de furnizare marfa si de comandare a produselor
• Intocmesti bonuri de pregatire marfa si comenzi de livrare marfa etc.

Descrierea companiei

Firma noastra are ca obiect de activitate comercializarea materialelor pentru finisaje interioare precum: gresie, faianta, obiecte sanitare, adezivi, vopsele, robineti, toate acestea sub brandul TOP CASA.

De-a lungul anilor, firma si-a diversificat oferta de produse, venind in intampinarea clientilor sai cu o gama larga de materiale cu scopul de a satisface orice cerinta. Ciclul de afaceri al societatii presupune implicarea in relatii cu partenerii straini, producatori de gresie, faianta, obiecte sanitare, mobilier de baie, cat si mentinerea relatiilor cu partenerii din tara.

Societatea are relatii de colaborare cu firme de prestigiu din diferite tari: Italia: Jacuzzi, Atlas Concorde, Casalgrande Padana, Serenissima, Glass, Effepi, Olympia, Spania: Ceramicas Aparici, Apavisa, Royo Bath, Dune, Vidrepur, Germania: Grohe Water Technology.

  • Applications have closed