Medic Veterinar (farmacie veterinara)

Full time Oradea Learnvest

Candidatul ideal

– Absolvent studii superioare (Medicina Veterinara)

– Persoana iubitoare de animale de companie

– Bune abilitati de comunicare

– Persoana ambitioasa si dornica de provocari

– Disponibilitate la deplasari

– Cunostintele despre porumbei / columbofilie sunt un plus dar nu sunt o cerinta obligatorie

Descrierea jobului

– Vanzarea hranei, accesoriilor si produselor farmaceutice pentru porumbei

– Consilierea clientilor in alegerea produselor potrivite pentru porumbei si a modului de ingrijire a acestora

– Rezolvarea cerintelor clientilor si dezvoltarea unor relatii pe termen lung cu acestia

– Operarea tuturor documetelor legale aferente farmaciei veterinare

– Mentinerea relatiei cu DSV

Descrierea companiei

Compania COLUMBOVET a fost infiintata in anul 2006 si comercializeaza suplimente nutritive pentru porumbei, fiind unul din liderii pe piata din Romania. Din 2007 este reprezentantul exclusiv pentru Romania a companiei ROHNFRIED. Misiunea noastra a fost încă de la început să oferim calitate columbofililor, sfaturi şi produse calitative care să ajute porumbeii să zboare mai repede, sa fie mai sanatoşi, mai pregatiti, mai puternici.

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre RADU@LNV.RO

Aplica folosind: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook