Responsabil Depozit

Full time Oradea Learnvest

Cautam un responsabil de depozit pentru COLUMBOVET.

Programul este de luni – vineri, 8 ore.

Ce cautam:

– o persoana cu experienta in munca in depozit

– o persoana organizata

– permis categoria B

– calificarea de tehnician veterinar constituie un avantaj

Descrierea postului:

– gestionarea marfurilor (depozitare, etichetare, manipulare)

– gestionarea documentelor fiscale conform normelor

– inventariere: inregistrarea si pastrarea informatiilor referitoare la situatia stocurilor

– preluarea, ambalarea, expedierea si facturarea comenzilor

Beneficii

– salariu de inceput 1500 lei NET cu posibilitate de crestere dupa perioada de proba

– transport asigurat

Clientul nostru:

Compania COLUMBOVET a fost infiintata in anul 2006 si comercializeaza suplimente nutritive pentru porumbei, fiind unul din liderii pe piata din Romania. Din 2007 este reprezentantul exclusiv pentru Romania a companiei ROHNFRIED. Misiunea noastra a fost încă de la început să oferim calitate columbofililor, sfaturi şi produse calitative care să ajute porumbeii să zboare mai repede, sa fie mai sanatoşi, mai pregatiti, mai puternici.

Daca esti interesat, aplica direct aici, pe site, iar daca ai intrebari contacteaza-ne la 0740-135607.

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre iulia@learnvest.ro