Electrician mentenanta

Oradea MACON SRL

ELECTRICIAN de intretinere si reparatii

Descrierea postului:

·         Executa lucrari de mentenanta preventiva si corectiva pe linie electrica.

·         Intervine pentru remedierea defectelor electrice aparute pe fluxul tehnologic.

·         Executa manevrele necesare in statia de 6/0.4 kV.

·         Raspunde de buna functionare a statiilor de transformatoare 6/0.4 kV.

Candidatul ideal:

Studii medii (scoala profesionala sau liceu de profil: electronica, electrotehnica sau energetic)
Experienta minim 2 ani pe un post similar
Experienta in executia / mentenanta instalatiilor electrice joasa
Atestat ANRE poate reprezenta un avantaj
Experienta in mentenanta instalatiilor de automatizari
Beneficii:

Se ofera contract individual de munca pe perioada nedeterminata, cu perioada de proba conform legii, pachet salarial dedicat (tichete de masa, decontare transport la si de la locul de munca,  alte facilitati conform CCM) oportunitati de instruire si dezvoltare personala.

CV-urile se depun la sediul societatii din Oradea, str. Uzinelor Nr.12 sau per e-mail la: atocai@macon.ro, secretariat.macondeva@gmail.com. Pentru informatii suplimentare va rugam sa va adresati telefonic la nr. 0359-315130 sau 0359-315114.

Numai persoanele selectate vor fi contactate pentru interviu.

Electrician mentenanta atocai@macon.ro