Inginer proces

Full time Oradea MACON SRL

MACON SRL

punct de lucru Oradea- str. Uzinelor nr. 12

producator de materiale de constructii (B.C.A.)

Organizează selecţie de personal pentru:

INGINER PROCES

Descrierea postului:

fundamentarea d.p.d.v. tehnic a proceselor tehnologice; stabilirea modului de operare pe toate fazele procesului tehnologic, prin intocmirea de proceduri tehnologice si instructiuni de lucru;
controlul si adaptarea proceselor tehnologice; stabilirea si verificarea calitatii materiilor prime;
intocmirea propunerilor de imbunatatiri tehnologice, standardizare si optimizare a tuturor operatiilor tehnologice; urmarirea imbunatatirii parametrilor utilajelor, optimizarea normelor de consum si de timp;
Candidatul ideal:

studii superioare de specialitate “Chimia materialelor oxidice”;
experienta minim 2 ani in activitati de productie sau laboratoare in domeniul materialelor de constructie, constituie avantaj;
engleza – nivel mediu;
MSOffice – foarte bine;
persoana dinamica, tehnica, cu initiativa si dorinta de perfectionare continua;
capacitate de adaptare si reactie pozitiva, chiar si in situatii noi, neplanificate;
Beneficii:

Pachet salarial dedicat (tichete de masa, decontare transport la si de la locul de munca,  alte facilitati conform CCM) oportunitati de instruire si dezvoltare personala.

CV-urile se depun la sediul societatii din Oradea, str. Uzinelor Nr.12 sau per e-mail la: atocai@macon.ro, secretariat.macondeva@gmail.com. Pentru informatii suplimentare va rugam sa va adresati telefonic la nr. 0359-315130 sau 0359-315114.

Numai persoanele selectate vor fi contactate pentru interviu.

  • Applications have closed