Agent de vanzari

Oradea Nancy Trade

Alatura-te echipei noastre!

Cerinte:
– permis de conducere categoria B
– experienta pe furgoneta/dubita
– limba maghiara la nivel de conversatie
– disponibilitate pentru deplasari
– seriozitate, punctualitate, amabilitate, implicare, viziune
– capacitate foarte buna de comunicare, relationare cu clientii si solutionarea problemelor
– capacitate de organizare
– etica profesionala

Am fi bucurosi sa te caracterizeze urmatoarele:
– simtul umorului
– om de echipa
– o personalitate dinamica, adaptabila si pozitiva

Responsabilitati
– cunoasterea si prezentarea articolelor comercializate
– transportarea si manevrarea produselor in mod adecvat
– emiterea de facturi si chitante

Beneficii
– echipa tanara, dinamica si deschisa
– salarizare avantajoasa
– mediu de lucru placut

Experienta in vanzari constituie un avantaj.

Asteptam CV pe adresa: recrutare@mykids.ro sau detalii la urmatorul numar de telefon: 0786.980.917

Agent de vanzari recrutare@mykids.ro