Reglori la Masini de prelucrare mase plastice

Full time Oradea REINERT Kunststofftechnik SRL

Descrierea postului:
-montarea si demontarea matritelor de injectie pe si de pe masini;
-setarea si optimizarea parametrilor de lucru al masinilor de injectie si al robotilor acestora;
-urmarirea respectarii parametrilor de lucru setati;
-efectuarea programului de mentenanta saptamanala a masinilor de injectie si a periferiilor acestora, respectiv: uscatoare material/aparate, intretinere temperaturi matrite/mori de macinat.

Se ofera:
-Salariu atractiv si bonusuri,
-Tichete de masa,
-Decontarea transportului urban OTL
-Conditii foarte bune de munca.

Cerinte:
-studii medii / scoala profesionala;
-experienta de minim 1 an ca reglor masini de injectat mase plastice;
-cunostinte generale de mecanica, hidraulica, desen tehnic;
-abilitati de comunicare si spirit de echipa;
-dorinta de cunoastere si asimilare a noilor tehnologii in domeniul injectie mase plastice;

Contact de luni pana vineri, intre orele 9.00 si 17.30 la telefon: 0359088212 sau e-mail: e.torj@reinert-romania.ro

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre e.torj@reinert-romania.ro