Asistent vanzari

Full time Oradea S.C. Public Euroconsulting S.R.L.

Cautam Asistent Vanzari pentru clientul nostru, o renumita companie producatoare de lumanari decorative si menaj! Apreciem daca candidatul este o persoana serioasa, cu experienta minima in vanzari! Proiectul pentru care se face angajare este: Targul de Craciun, Oradea din luna decembrie.

Responsabilitatile postului:
– Cunoasterea ofertei de produse;
– Prezentarea, promovarea produselor catre publicul participant la targ;
– Vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
– Urmarirea si atingerea planului de vanzari;
– Cunostinte de operare a casei de marcat.

Cerinte necesare ocuparii postului:
– Studii medii/superioare;
– Experienta minima in vanzari constituie avantaj;
– Disponibilitatea de a lucru sambata si duminica;
– Bune abilitati de comunicare si de vanzare;
– Gandire analitica, spirit de echipa, integritate, orientare catre client.

Aptitudini necesare ocuparii postului:
– Seriozitate;
– Putere de convingere;
– Responsabilitate;
– Integritate.

Se ofera:
– Program de lucru: 7 ore/zi, (14:00-21:00);
– Program flexibil de munca;
– Zilele: 24, 25 decembrie sunt zile libere.
– Salariul se negociaza la interviu.

Contact de luni pana vineri, intre orele 08.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro.
Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre cv@publiceuroconsulting.ro