Frigotehnist

Full time Oradea S.C. Public Euroconsulting S.R.L.

Clientul nostru este o firma importatoare de sisteme de climatizare si antreprenoare in instalatii, cu vechime de peste 14 ani in domeniu, avand lucrari in toata tara.

Responsabilitatile postului:
– Executa lucrarilde diagnosticare a deficientilor de functionare a instalatiilor frigorifice;
– Intocmeste documentele specifice;
– Asigura intertinerea curenta a instalatiilor frigorifice;
– Utilizeaza corespunzator materialele preluate de la magazine.

Cerinte necesare ocuparii postului:
– Studii de specialitate in domeniu;
– Experienta in domeniu;
– Disponibilitate pentru program prelungit si la deplasari in tara;
– Permis cat. B.

Aptitudini necesare ocuparii postului:
– Rezistenta la stres;
– Seriozitate;
– Spirit de echipa.

Se ofera:
– Program de lucru de Luni-Vineri, 08:00-17:00;
– Salarizare motivanta;
– Bonusuri in functie de performanta;
– Diurna, in caz de deplasare;

Contact de luni pana vineri, intre orele 08.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre cv@publiceuroconsulting.ro