Gestionar

Full time Oradea S.C. Public Euroconsulting S.R.L.

Clientul nostru este cel mai important comerciant si producator al oualor de consum din zona, incepandu-si activitatea din anul 1999 si are in portofoliul de clienti cele mai importante supermarketuri si hipermarketuri din tara.

Responsabilitatile postului:
– Pregatirea produselor pentru livrare, eliberarea marfii din depozit conform fisei de incarcare primita de la coordonatorul de transport;
– Respectarea instructiunilor de lucru referitoare la ambalarea si etichetarea produselor;
– Raspunde de pastrarea corespunzatoare calitativa si cantitativa a marfurilor din depozit sesizand directorul asupra oricarei neregului, lipsa sau deteriorare.

Cerinte necesare ocuparii postului:
– Studii medii/superioare;
– Diponibilitatea la program prelungit;
– Cunostinte operare PC;
– Experienta relevanta ca si gestionar.

Aptitudini necesare ocuparii postului:
– Seriozitate;
– Persoana energica, atitudine pozitiva;
– Spirit de echipa.

Se ofera:
– Pachet salarial atractiv;
– Bonuri de masa in valoare de 15 Ron/zi lucratoare;
– Program de lucru: Luni-Vineri, 08.00-16.00, (se lucreaza si 2 week-enduri pe luna);
– Decontarea tranportului.
-Nu se percepe garantie.

Contact de luni pana vineri, intre orele 08.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro. Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre cv@publiceuroconsulting.ro