Infirmiera – Anglia

Full time Oradea S.C. Public Euroconsulting S.R.L.

Cautam persoane indraznete din fire, responsabile si dornice de a invata, pentru postul de infirmiera in Anglia.

Responsabilitatile postului:
– Asigura curatenia in saloane si dezinfectia saloanelor si a grupurilor sanitare;
– Raspunde de pastrarea si predarea materialelor folosite in sectie ( lenjerie de pat, paturi, solutii de dezinfectie etc.);
– Efectueaza sau ajuta pacientii privind efectuarea toaletei zilnice si pregateste pacientii in vederea examinarii.

Cerinte necesare ocuparii postului:
– Studii de specialitate (curs de infirmiera);
– Cunostinte minime de utilizare PC;
– Limba Engleza – nivel conversational/incepator (pentru cei doritori sa lucreze in Anglia si nu cunosc limba engleza, le putem oferi curs intensiv de limba engleza).

Aptitudini necesare ocuparii postului:
– Seriozitate;
– Spirit de initiativa;
– Capacitatea de a evalua si actiona prompt in situatii critice;
– Adaptabilitate;
– Responsabilitate;
– Comunicare.

Se ofera:
– Salarizare motivanta;
– Ore suplimentare platite dublu;
– Zilele lucrate in sarbatorile legale de asemenea se platesc dublu;
– Orele suplimentare efectuate in zilele de sarbatori legale se platesc 400 % (doar intr-o zi lucrata in sarbatoare legala se poate castiga minim 450 lire).
– Program de lucru: 8 ore/zi la care se adauga ore suplimentare, doar cand este cazul.

Contact de luni pana vineri, intre orele 08.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro
Doar candidatii selectati vor fi contactati.

  • Applications have closed