Operator call-center

Full time Oradea S.C. Public Euroconsulting S.R.L.

Daca esti in cautarea unui job part-time/intr-un program flexibil, te invitam in echipa noastra pentru diverse proiecte!

Responsabilitatile postului:
– Sa comunici la telefon, insa nu oricum, ci cu scopul de a promova, a convinge si a vinde produse, servicii etc. in functie de proiectele dezvoltate;
– Sa propui oferte ambitioase, adaptate pe nevoile clientilor;
– Sa oferi informatii relevante si corecte despre produsele si serviciile promovate;
– Sa te asiguri in permanenta ca ai clienti multumiti, sa urmaresti calitatea cat si realizarea target-ului.

Cerinte necesare ocuparii postului:
– Sa iti placa sa comunici si sa vorbesti cu lejeritate cu ceilalti;
– Sa fii orientat catre client, sa fii receptiv la nevoile sale;
– Sa ai abilitatea de a negocia si de a convinge;
– Sa privesti proiectele ca pe o provocare si o oportunitate de dezvoltare.

Se ofera:
– Atmosfera prietenoasa, echipa ambitioasa si pozitiva;
– Clienti renumiti si proiecte frumoase;
– Program de lucru part-time:- 10.00-15.00; Luni-Vineri;
– Salarizare motivanta – se discuta la interviu.

Pentru mai multe oportunitati de angajare, va rugam sa vizitati prin inregistrarea CV-ului in baza de date, sau pe recrutare@publiceuroconsulting.ro
Contact de luni pana vineri in intervalul orar 08.00-16.00, telefon 0728/572.880.

  • Applications have closed