Operator ghiseu

Full time Oradea S.C. Public Euroconsulting S.R.L.

Clientul nostru este o institutie financiara nebancara, fara scop patrimonial, organizata in vederea sprijinirii si intrajutorarii financiare a membrilor asociati.

Responsabilitatile postului:
– Asigura promovarea si vanzarea produselor, serviciilor simple catre clientii persoane fizice;
– Efectuarea operatiunilor de incasari, plati, contracte de imprumut, conform cererilor formulate de clienti;
– Primirea si verificarea documentele aferente operatiunilor ordonate de client;
– Verificarea existentei documentelor aferente operatiunilor efectuate conform documentelor normative in vigoare;
– Emiterea de liste operatiuni/extrase de cont la cererea clientilor;
– Asigurarea confidentialitatii informatiilor si datelor referitoare la conturile clientilor si operatiunilor efectuate;
– Gestiunea numerarului pentru postul de lucru.

Aptitudini necesare ocuparii postului:
– Abilitati de comunicare;
– Capacitate de relationare;
– Adaptabilitate si eficienta.

Cerinte necesare ocuparii postului:
– Studii medii/superioare;
– Cunostinte operare PC;
– Experinta in vanzari – avantaj;
– Cunostinte medii de Limba Maghiara – avantaj.

Se ofera:
– Salarizare motivanta;
– Bonuri de masa in valoare de 12 Ron/zi lucratoare;
– Transport decontat;
– Telefon de serviciu;
– Program de lucru de Luni-Vineri: 09:00–17:00.

Contact de luni pana vineri, intre orele 8.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro

  • Applications have closed