Reprezentant vanzari

Full time Oradea S.C. Public Euroconsulting S.R.L.

Clientul nostru este un importator unic in Romania, care activeaza pe piata romaneasca din anul 2002, avand o gama de peste 2.000 de produse cum ar fi: aparate audio profesionale, scule, accesori si multe altele.

Responsabilitatile postului:
– Mentinerea relatiei cu clientii actuali ai companiei;
– Prospectarea pietei si identificarea de noi client;
– Stabilirea intalnirilor cu clientii in vederea prezentarii si promovarii produselor si serviciilor;
– Mentinerea si dezvoltarea relatiilor de afaceri cu portofoliul de clienti;
– Relationarea permanenta cu clientii si fidelizarea acestora.

Cerinte necesare ocuparii postului:
– Studii medii/superioare
– Cunostinte minime de utilizare PC;
– Experienta in vanzari de minim 2 ani;
– Limba Maghiara – constituie avantaj;
– Permis cat. B.

Aptitudini necesare ocuparii postului:
– Seriozitate;
– Credibilitate;
– Optimism;
– Dinamism.

Se ofera:
– Program de lucru: Luni-Vineri, 08.45-17.00;
– Salarizare motivanta;
– Comision din vanzari;
– Masina de serviciu;
– Telefon si Laptop.

Contact de luni pana vineri, intre orele 08.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro. Doar candidatii selectati vor fi contactati.

  • Applications have closed