Reprezentant vanzari Showroom

Full time Oradea S.C. Public Euroconsulting S.R.L.

Clientul nostru reprezinta la Oradea cea mai importanta companie din domeniul tamplariei PVC/termopane si aluminiu de pe teritoriul Romaniei, tehnologii moderne si utilaje performante.

Responsabilitati:
– Acordarea asistentei tehnice si comerciale clientilor;
– Incasarea contravalorii marfurilor;
– Cunoasterea si respectarea regulamentului si procedurilor firmei;
– Primirea comenzilor, centralizarea si organizarea livrarii acestora;
– Mentinerea si dezvoltarea unei relatii positive cu clientul;
– Implementarea sarcinilor trasate de catre directorul magazinului;
– Pastrarea magazinului in perfecta stare.

Cerinte:
– Studii medii/superioare;
– Atitudine principiala in relatiile cu oamenii;
– Experienta intr-o pozitie similara;
– Cunostinte operare PC;
– Cunostinte de LIMBA MAGHIARA – obligatoriu.

Aptitudini necesare ocuparii postului:
– Seriozitate;
– Prezenta placuta si draguta in servirea clientilor, interesata spre a rezolva necesitatile si urgentele in timp util;
– Perseverenta.

Beneficii oferite:
– Salarizare motivanta;
– Bonus din vanzari dupa primele 3 luni;
– Reale posibilitati de avansare;
– Se ofera training;
– Mediu de lucru placut;
– Program de lucru de Luni-Vineri, 09:00-17:30.

Contact de luni pana vineri, intre orele 08.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: cv@publiceuroconsulting.ro

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre cv@publiceuroconsulting.ro