Sofer profesionist C+E

Full time Oradea S.C. Public Euroconsulting S.R.L.

Clientul nostru este o companie de transporturi rutiere de marfuri care activeaza atat pe piata nationala cat si cea internationala, de mai bine de 20 de ani.

Responsabilitatile postului:
– Efectuarea curselor in sistem tur-retur, Oradea- Cehia;
– Asigurarea transportului catre destinatie;
– Asistarea la incarcarea marfurilor transportate;
– Verificarea concordantiei dintre documentele de transport si tipul marfii;
– Efectuarea intretinerii corespunzatoare a autovehiculului.

Cerinte necesare ocuparii postului:
– Permis cat. C+E;
– Atestatul ADR nu este obligatoriu;
Experienta nu este obligatorie (se poate merge si in echipaj de inceput);
– Cunostinte de baza de mecanica;
– Bune capacitati de orientare stradala.

Aptitudini necesare ocuparii postului:
– Persoana harnica si punctuala;
– Seriozitate;
– Spirit de echipa.

Se ofera:
– Program de lucru de Luni-Vineri;
– Salarizare motivanta.

Contact de luni pana vineri, intre orele 08.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: cv@publiceuroconsulting.ro

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre cv@publiceuroconsulting.ro