Tehnician IT

Full time Oradea S.C. Public Euroconsulting S.R.L.

Clientul nostru reprezinta o importanta firma de IT ce comercializeaza produse, solutii IT si ofera servicii de mentenanta.

Responsabilitatile postului:
– Intretinerea echipamentelor IT&C;
– Depanarea echipamentelor IT&C;
– Implementarea de produse Software;
– Asigurarea Service-ului si suportului tehnic.

Cerinte necesare ocuparii postului:
– Studii Tehnice in domeniu (finalizate sau in curs);
– Permis Cat. B;

Aptitudini necesare ocuparii postului:
-Seriozitate;
-Bune abilitati de comunicare;
-Bune abilitati de organizare;
-Spirit de echipa.

Se ofera:
– Salarizare in functie de experienta, cu cresteri pe parcurs;
– Bonusuri in functie de realizari;
– Program de lucru de Luni-Vineri, 08:00-16:30.

Contact de luni pana vineri, intre orele 08.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 / 0748.048.441 sau e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre cv@publiceuroconsulting.ro