Tehnician sisteme de securitate

Full time Oradea S.C. Public Euroconsulting S.R.L.

Clientul nostru, reprezinta o companie romaneasca avand ca obiectiv principal de activitate proiectarea, instalarea si intretinerea sistemelor de securitate, de ultima generatie.

Responsabilitatile postului:
-Instalarea echipamentelor si sistemelor de securitate;
– Instalarea retelelor de date;
-Participarea la interventiile de intretinere a sistemelor instalate;
-Configurarea diferitelor sisteme si echipamente.

Aptitudini necesare ocuparii postului:
-Perseverenta;
-Persoana atenta la detalii;
-Persoana organizata;
-Permis de conducere cat. B – constituie avantaj.

Cerinte necesare:
-Studii medii/superioare;
-Abilitati tehnice – experienta in domeniu constituie avantaj;
-Atitudine pozitiva.

Se ofera:
-Salariu atractiv;
-Bonusuri;
-Atmosfera de lucru placuta – echipa tanara;
-Acces la cursuri de specializare si certificare;
-Posibilitate de evolutie in cadrul firmei.

Contact de luni pana vineri, intre orele 8.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 / 0748.048.441 sau
e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro.

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre cv@publiceuroconsulting.ro