Responsabil intretinere hala

Full time Oradea SC Public Euroconsulting SRL

Clientul nostru este cel mai important comerciant si producator al oualor de consum din zona, incepandu-si activitatea din anul 1999 si avand ca portofoliu de clienti cele mai importante supermarketurim si hipermarketuri din tara.

Responsabilitatile postului:
– Recoltarea automatizata a oualor si predarea stocului sefului direct;
– Verificarea si intretinerea sistemului cu toate agregatele din hala pasari (alimentative, adaptare si microclimate, etc.);
– Verificarea zilnica a bunastarii pasarilor;
– Receptionarea de materie prima perioadica si eliminarea automatizata a dejectiilor periodica;
– Curatenia zilnica la locul de munca.

Aptitudini necesare ocuparii postului:
– Seriozitate;
– Persoana energica;
– Responsabilitate.

Cerinte necesare ocuparii postului:
– Studii medii de specialitate;
– Experienta minima in domeniu;
– Cunostinte minime de mecanica, lacatuserie, electromecanica, instalatii sanitare;
– Minime abilitati de gestioanare a stocului;
– Permis de conducere cat B.

Se ofera:
– Pachet salarial atractiv;
– Bonuri de masa in valoare de 15 ron/zi lucratoare;
– Program de lucru: Luni-Vineri, 06.00-12.00, (se lucreaza si 2 week-enduri pe luna, program scurt);
– Masina de serviciu.

Contact de luni pana vineri, intre orele 08.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre cv@publiceuroconsulting.ro