Asistent Manager Call Center

Full time Oradea Starletto

Candidatul ideal
– Prezenta placuta
– Cunoasterea limbii engleze constituie avantaj
– Cunostinte de baza operare PC
– Persoana cu atitudine pozitiva si cu zambetul pe buze
– Capacitate de organizare, planificare si de respectare a termenelor limita
– Persoana independenta, ambitioasa, determinata, perseverenta, muncitoare
– Persoana comunicativa
– Persoana dinamica, inteligenta, ambitioasa
– Abilitati excelente de comunicare si relationare
– Seriozitate si respect

Suntem in cautare de tinere ambitioase, care sa se alature echipei noastre si sa evolueze alaturi de noi.

Descrierea jobului
Responsabilitati:
– Comunicarea directa (clientii sau potentiali)
– Prospectarea pietei
– Organizarea tuturor materialelor necesare desfasurarii optime a activitatii in cadrul biroului

Beneficii:
– Vei beneficia de un contract legal de munca
– Salariu in functie de performante (castigul mediu dupa primele luni este de 5.000 lei lunar)
– Program de lucru flexibil, atat dimineata si dupa-amiaza, cat si noaptea
– Poti castiga bonusuri (lunar), concursuri si alte premii
– Vei avea sansa sa participi la evenimente nationale si internationale
– Traineri cu foarte mare experienta in acest domeniu
– Cursuri de limba engleza
– O atmosfera foarte placuta, un mediu perfect pentru dezvoltare personala
– Desfasurarea activitatii intr-un spatiu modern, cu echipamente de ultima generatie, alaturi de o echipa tanara si ambitioasa

Este job-ul ideal pentru oricine cauta independenta financiara si isi doreste sa castige peste 12.000 EUR/an. Fie ca esti casnica, studenta sau o persoana care s-a saturat sa lucreze 12 ore/zi la un job prost platit, ne-ar placea sa te alaturi echipei noastre de profesionisti. Nu ai nevoie de experienta sau facultate, nici noi nu am avut cand am inceput!

Consideram ca este foarte important sa fii inconjurat la job de personal tanar, mereu dispus sa ofere orice informatie necesara sau sprijin in vederea obtinerii succesului. Evident, locul de munca trebuie tratat cu respectul si seriozitatea necesare, pentru a avea rezultate exceptionale, dar noi ne dorim sa obtinem toate acestea fara sa simtim ca suntem la “lucru”.

Descrierea companiei
Top managementul companiei are o experienta de peste 16 ani in domeniu. Aflata in continua dezvoltare, compania si-a extins acoperirea cu noua franciza, aflata in Oradea. Angajatii care lucreaza in locatiile noastre beneficiaza de o echipa administrativa bine pregatita, de aparatura tehnica performanta, de un spatiu de lucru modern si de cele mai pertinente sfaturi pentru o cariera de succes.

  • Applications have closed