Angajam project manager cu experiență în proiecte online

Oradea ATT Interim

Descrierea jobului:
• Creșterea și dezvoltarea unei platforme online, în colaborare cu echipa de programatori și designeri

Cerințe:
• Experienta in domeniu, coordinarea unei echipe, lucrul cu sisteme de ticketing
• Pasionat de web si mobile, cu experienta in implementarea strategiilor de local marketing
• Abilități foarte bune de comunicare orală și scrisă
• Abilități de planificare și organizare a activităților
• Spirit de observație, selectarea informațiilor și interpretarea obiectivă
• Experiența cu Google Adwords constituie un plus

Beneficii:
• Salariu negociabil în funcție de experiență
• Mediu de lucru plăcut
• Oportunități de dezvoltare profesională
• Program de lucru: 9-17

Persoanele interesate sunt rugate să trimită un CV la adresa de email: anca.bacter@att-interim.ro sau să sune la: 0770 636 079

Angajam project manager cu experiență în proiecte online anca.bacter@att-interim.ro