Production manager

Oradea ATT Interim

Companie multinațională cu capital german angajează manager de producție pentru fabrica din Oradea

Candidatul ideal
• Studii superioare tehnice
• 5 ani experiență într-un mediu dе producție, dе preferință în automotive
• Cunoașterea limbii engleze la nivel avansat
• Abilități dе comunicare, organizare și conducere

Descrierea jobului
• Coordonează procesul de producție respectând standardele de calitate cerute de client, termenele de livrare și bugetele stabilite
• Asigură respectarea standardelor de 5S, ESD, EH&S
• Verifică procesul de predare a produselor rebut și respectarea normelor de utilizare corespunzătoare a echipamentelor de lucru
• Revizuiește în permanență necesarul de personal și solicită ajustea lui în conformitate cu cerințele de producție
• Urmărește atingerea indicatorilor de performanță pentru echipa de producție
• Colaborează cu echipa de calitate pentru respectarea standardelor și pentru asigurarea pregătirii operatorilor
• Comunică cu managerul direct asupra activității legată de indicatorii operaționali – realizarea planului, calitate, eficiență

Așteptăm CV-urile dumneavoastră la adresa anca.bacter@att-interim.ro sau puteți să ne sunați pentru detalii la 0770.636.079

Production manager anca.bacter@att-interim.ro