Instuctor-Monitor si Operator

Stana de Vale Active Job Consulting

Ești o persoană organizată, dinamică și dornică de aventură?!

Îți oferim oportunitatea de a te alătura echipei din Parcul “HAPPY LAND ADVENTURE” Stâna de Vale pe pozițiile de: Instructor – Monitor și Operator

Cui se adresează posturile

– persoanelor de toate vârstele,

– fete și băieți, inclusiv studenți

– celor care caută posturi full time

– celor care caută posturi part-time (sâmbătă și duminică) pentru monitorizare – supraveghere – instruire

Cadidatul ideal:

– persoană responsabilă, proactivă și organizată

– bună condiție fizică

– abilități excelente de relaționare cu adulții și copiii

– spirit de echipă și solidaritate

– cunoștinte de limba engleză și/sau maghiară reprezintă un avantaj

– pasionat de natură și sport

– experiența lucrului în coardă sau calificare de alpinist constituie un avantaj

– dexteritate manuală și îndemânare în utilizarea echipamentelor de lucru la înălțime

– creativitate, originalitate, inventivitate, spirit de echipă, onestitate și atenție la detalii.

– disponibilitate de a lucra în zilele de weekend și în zilele libere legal.

Descrierea postului:

– socializarea și dialogul amabil, vesel și optimist cu toți clienții parcului

– gestionarea, întreținerea și verificarea echipamentelor de protecție individuală

– echiparea și dezechiparea conform procedurilor interne

– preluarea grupurilor și prezentarea procedurii de folosire a echipamentului de protecție individuală, conform regulamentului intern

– monitorizarea și îndrumurarea clienților pe trasee

– intervenția și asistarea persoanelor aflate în dificultate sau rămase suspendate.

Beneficii:

–  salariu motivant

–  training-uri specifice postului

– posibilitatea dezvoltării în carieră

– muncă în cadrul unui colectiv tânăr

– activitate în mijocul naturii.

Instuctor-Monitor si Operator anca.rotar@activejob.ro