Inginer Comercial

Full time Oradea AgriBusinessJob

Dacă eşti pasionat de sectorul agricol, îţi doreşti să participi la evoluţia agriculturii din România şi eşti ambiţios, atunci te aşteptăm în echipă !

·         Absolvent de studii superioare

·         Abilităţi de comunicare şi prezentare

·         Abilităţi de negociere

·         Cunoştinţe de bază în utilizarea calculatorului şi a pachetului Microsoft Office

·         Domiciliu în zona menţionată

·         Dorinţa de progres în cadrul companiei

·         Cunoaşterea limbii engleze/ franceze constituie un avantaj

Descrierea jobului
Vă oferim misiuni variate prin care să luaţi parte la dezvoltarea agriculturii din România.

·         Prospectarea pieţei

·         Atingerea targetului de vânzări

·         Prezentarea ofertei de produse

·         Mărirea protofoliului de clienţi

·         Fidelizarea clienţilor vechi

·         Urmărirea procesului de vânzare

·         Participarea la târguri şi demonstraţii locale şi naţionale

Beneficii :

Vă oferim o experienţă profesională într-un grup internaţional, cu un proiect motivant şi cu posibilităţi de avansare.

·         Salariu fix atractiv şi bonusuri consistente în funcţie de performanţă

·         Maşină, telefon, laptop

·         Diurnă zilnică

·         Asigurare de sănătate privată

·         Program de training plătit pe o perioadă de două luni şi jumătate

·         Participarea la evenimente/ conferinţe interne şi internaţionale

·         Posibilitatea de a avansa în carieră

Criterii job

Permis conducere B

Nivel carieră
·         Entry-Level (< 2 ani)

·         Mid-Level (2-5 ani)

Agribusinessjob recruteaza pentru clientul sau, lider european în informatică pentru agricultură.
Clientul nostru este o companie internaţională, în creştere continuă şi se implică în dezvoltarea profesională, investind în formarea iniţială şi continuă a angajaţilor. Valorile fundamentale ale clientului nostru sunt pasiunea pentru agricultură, dorinţa de a progresa şi satisfacţia clientului.

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre luminita.burghelea@agribusinessjob.com