Stivuitorist

Full time Nojorid AMS Human Resources

Dorim sa angajam o persoana pe postul de Stivuitorist pentru o companie specializata in procesare, depozitare si distributie legume congelate si proaspete.

Care sunt responsabilitatile postului?
– Operarea stivuitorului in spatiul de productie si de pozitie;
– Respectarea ordinii si a disciplinei din spatiul de productie;
– Respectarea planului de curatenie si intretinere a stivuitorului;
– Mentinerea in bune conditii a stivuitorului.

Care sunt cerintele pentru ocuparea acestui post?
– Scoala profesionala / liceu;
– Experienta de minim 1-2 ani in domeniu;
– Atestat de stivuitorist;
– Cunostinte mecanice;
– Persoana disciplinata si onesta.

Care sunt beneficiile acestui post?
– Salariu motivant;
– Transport asigurat;
– Tichete cadou de Craciun si de Pasti.

Program de lucru: 8 ore pe zi /schimburi;

Sunteti intesati de acest post si considerati, de asemenea, ca intruniti calitatile necesare ocuparii lui? Daca da, ma puteti contacta la numarul de telefon 0787325524 sau la adresa denisa@ams-hr.ro.

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre denisa@ams-hr.ro