ANGAJAM CONFECTIONER- LECTRA

Full time Oradea AMS Human Resources

Recrutam pentru clientul nostru, companie care activeaza in domeniul confectiilor, Confectioner;

RESPONSABILITATI:
– selecteaza pe calculatorul masinii de taiat Lectra incadrarea corespunzatoare modelului de produs care se va croi, atat pentru materialul de baza (stofa), cat si pentru materialele auxiliare ( punga de buzunar, termocolant, etc.);
– verifica lungimea si latimea tesaturii, precum si punctul 0 de incepere a croirii;
– verifica etichetele care se vor lipi pe detaliile croite;
– aduna detaliile croite si le aseaza pe talii.

CERINTE:
– Studii medii/liceu/scoala profesionala ori cursuri de calificare in domeniu;
– Reprezinta un avantaj experienta in domeniul confectiilor;
– Cunostinte operare calculator;

BENEFICII:
– Salar brut – 2140 ;
– Bonuri de masa – 13 lei;
– Decontare transport urban OTL;
– Bonus de prezenta intre 50 – 200 RON Brut;

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numarul: 0770 152 239!

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre larisa@ams-hr.ro