ANGAJAM MANAGER CALITATE

Full time Oradea AMS Human Resources

Descriere
RESPONSABILITATI:
-Dezvolta procesele de productie aduse din Germania in Romania impreuna cu Managerul de Productie;
-Contacteaza furnizorii, clientii;
-Verifica si aproba procesele de productie;

EXPERIENTA:
-experienta in managementul industriei automotive;
-limba engleza avansat, limba germana (prezinta avantaj);
-cunostinte despre metale si procesul de productie al acestora, frezare, stantare, sudare;

BENEFICII:
-Oportunitatea de a lucra intr-o companie cu traditie si pe langa o echipa grozava;
-Posibilitate de avansare;
-Salariu atractiv;

AMS Human Resources este o firma specializata in servicii de recrutare, selectie si evaluare cu peste 10 ani experienta. Clientul nostru este o companie germana care activeaza pe piata industriei automotive si non-automotive. Daca esti constiincios, motivat, de incredere si consideri ca acest post ti s-ar potrivi te asteptam sa ne trimiti CV-ul tau pe adresa: Larisa@ams-hr.ro

  • Applications have closed