Contabil Primar

Full time Oradea AMS HUMAN RESOURCES

Cautam pentru clientul nostru, o companie importanta de import si distributie de echipamente de fitness, o persoana care sa ocupe postul de Contabil Primar!

Profilul ideal:
-Disponibilitate pentru navetarea zilnica impreuna cu restul colegilor in localitatea Biharkeresztes unde isi va desfasura activitatea;
-Experienta pe un post similar de minim 2 ani
-Cunoasterea la nivel avansat a limbii maghiare;
-Cunoasterea programului Ciel V7- constituie un avantaj;
-Cunostinte operare PC;
Responsabilitati:
-Intocmirea de facturi interne si intracomunitare;
-Intocmirea receptiilor si a bonurilor de consum;
-Intocmirea registrului de casa;
-Intocmirea jurnalelor de cumparari si vanzari;
-Intocmire avize, ordine de deplasare, foi de parcurs, deconturi, dispozitii incasare/plata, scrisori de transport;
-Intocmirea rapoartelor de gestiune;
-Colectarea datelor necesare pentru intocmirea declaratiilor de mediu si/sau statistica;
-Pregatirea dosarelor pentru licitatii;
Beneficii:
-Salariu avantajos;
-Munca intr-o echipa tanara si dinamica.
AMS Human Resources este o firma de resurse umane cu peste 11 ani experienta, in prezent avem birouri in Oradea, Timisoara si Cluj. Daca consideri ca esti persoana potrivita pentru acest post si indeplinesti criteriile mai sus mentionate, ne poti contacta la numarul de telefon: 0770152239 sau ne poti trimite CV-ul tau la adresa: madalina@ams-hr.ro!

  • Applications have closed