Dispecer Transport – Limba Germana

Full time Oradea AMS HUMAN RESOURCES

Angajam Dispecer Transport – Limba Germana!

Responsabilitati:
– organizarea si coordonarea activitatii de transport din compartimentele pe care le gestioneaza;
– cunoasterea pozitiei si a programului masinilor pe care le coordoneaza;
– transmiterea zilnica beneficiarilor a situatiei camioanelor, impreuna cu programul de lucru al soferilor;
– optimizarea rutelor si transmiterea celor mai bune trasee soferilor;

Cerinte:
– cunoasterea limbii germane, la nivel avansat, scris – citit;
– cunoasterea limbii engleze;
– NU este necesara experienta;

Beneficii:
– pachet salarial atractiv;
– mediu de lucru placut;

AMS Human Resources este o firma specializata in recrutarea, selectararea si evaluarea de personal, cu peste 10 ani vechime. Clientul nostru este o companie de transport, cu o vechime de peste 15 ani pe piata din Oradea. Daca iti surade ideea de a lucra in aceasta companie si daca stii limba germana, ne poti contacta la numarul de telefon:| 0770152239 sau trimite-ne CV-ul tau la adresa: madalina@ams-hr.ro!

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre madalina@ams-hr.ro