ELECTRICIAN

Full time Oradea AMS HUMAN RESOURCES

Responsabilitati:
-Asamblare de dulapuri electrice;
-Folosirea aparatelor de masura si control, unelte de ridicat si transportat pentru montajul electric;
-Montarea/echiparea/revizuirea/intretinerea electrica a instalatiilor si dispozitivelor utilizate.
Cerinte:
-Studii medii/ scoala profesionala sau cursuri de calificare care sa ateste pregatirea in domeniu;
-Cunoasterea si citirea desenelor electrice simple si de complexitatea medie ;
-Cunoasterea notiunilor elementare si generale de electrotehnica si pneumatica;
Beneficii:
-Salariu avantajos;
– Tichete de masa 13 lei/zi;
– Transport asigurat;
– Asigurare medicala atat pentru angajat cat si pentru familie;
– Premiu trimestrial de performanță;
– Premiu anual de performanță;
– Abonament 7card gratuit sala sport angajat (+reduceri pentru familie si amici);
– Reducere la restaurante, film/bowling/biliard.

AMS Human Resources este una din principalele firme de recrutare din Oradea, cu peste 10 ani experienta, fiind prezenta cu locatii in Oradea, Cluj, Timisoara. Clientul nostru este o companie care furnizeaza echipamente ce cuprind roboti de asamblare si automatizari pentru caroserii, destinate marilor producatori de masini. Daca esti o persoana constiincioasa si motivata, ne poti contacta la numarul de telefon: 0770152239 sau trimite-ne CV-ul tau la adresa: madalina@ams-hr.ro!

  • Applications have closed