Electricieni

Full time Oradea AMS Human Resources

Recrutam pentru clientul nostru, companie ce furnizeaza echipamente ce cuprind roboti de asamblare si automatizari pentru caroserii pentru marile companii producatoare de masini, Electricieni!

Responsabilitati:
– asamblarea de dulapuri electrice;
– folosirea aparatelor de masurare si control;
– montarea/echiparea/revizuirea/intretinerea electrica a instalatiilor si dispozitivelor utilizate.

Cerinte:
– studii medii / scoala profesionala sau cursuri de calificare care sa ateste pregatirea in domeniu;
-Cunoasterea si citirea desenelor electrice simple si de complexitatea medie ;
-Cunoasterea notiunilor elementare si generale de electrotehnica si pneumatica.

EXISTA SI POSIBILITATEA DE A ANGAJA PERSOANE FARA CALIFICARE, DAR CARE SA ISI DOREASCA SA LUCREZE IN ACEST DOMENIU SI SA INVETE REPEDE!

Beneficii:
– Bonuri 13 lei
– Transport
– Ore suplimentare platite dublu
– Asigurare medicala angajat si familie
– Decontare ochelar
– Consultatii oftalmologice (discounturi consultatii si achizitii)
– Premiu trimestrial de performanță conform contractului colectiv de muncă comau
– Premiu anual de performanță conform contractului colectiv de muncă comau
– Abonament 7card gratuit sala sport angajat ;
– Reducere la restaurante
– Reducere la film/bowling/biliard.

Daca sunteti interesati de acest post si pasionati de acest domeniu, nu ezitati sa ne contactati la numarul 0787325525 sau la adresa: denisa@ams-hr.ro!

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre denisa@ams-hr.ro