Inginer Electronist Automatist

Full time Oradea AMS Human Resources

RESPONSABILITATI:
– proiectare schema electrica in E-PLAN;
– realizare de liste de comert pe baza proiectului;
– realizarea de software in STEP 7 si/sau C/C++, TIA Portal;
– punerea in functiune a echipamentelor la client;
– pe baza unui proces de productie se realizeaza un concept de realizare electrica/software a unui echipament;

CERINTE:
– abilitatea de a lucra in E-PLAN, STEP 7 si/sau C/C++, TIA Portal;
– cunoasterea limbii engleze;
– studii superioare cu profil electronica/automatizari/electrotehnica;
– cunostinte de electrica si electronica;
– cunostinte in domeniul PLC-urilor;
– cunostinte in programare C/C++ sau alte limbaje de programare la nivel inalt;

BENEFICII:
– pachet salarial atractiv cu posibilitati de crestere in functie de experienta si cunostinte;

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numarul de telefon:0770152239 sau pe adresa de email: larisa@ams-hr.ro

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre larisa@ams-hr.ro