REPREZENTANT VANZARI

Full time Oradea AMS HUMAN RESOURCES

RESPONSABILITATI:
-Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile companiei;
-Stabilirea si participarea la intalnirea cu clientii;
-Redactarea rapoartelor dupa intalniri;
-Raspunderea de urmarirea incasarilor;
-Oferirea de solutii tehnice;

PROFILUL CANDIDATULUI:
-Studii superioare in domeniul tehnic;
-Experienta de minim 3 ani in vanzari (vanzari de adezivi/ sigilanti pentru industria de carosari auto, constructii, productia de mobila si tapiterie- reprezinta avantaj);
-Cunostinte operare PC;
-Permis de conducere cat. B;
-Disponibil la deplasare in zonele Bihor, Arad, Timis, Cluj, Satu Mare, Maramures.

BENEFICII:
-Salariu avantajos;
-Masina de serviciu, telefon, laptop;
-Servicii de cazare asigurate;
-Tichete de masa, tichete de vacanta;
-Prime de Craciun si de Paste.

AMS Human Resources este una din principalele firme de recrutare din Oradea, cu peste 10 ani experienta. Clientul nostru este un important distribuitor de adezivi si sigilanti industriali din Romania. Daca esti o persoana deschisa si comunicativa, ai experienta in vanzari, ne poti contacta la numarul de telefon: 0770152239 sau trimite-ne CV-ul tau la adresa: madalina@ams-hr.ro

  • Applications have closed